Muuga-Laekvere Kooli koosseisus olev  lasteaed  asub Vinni vallas Laekveres, aadressil Salutaguse tee 6. Lasteaial on suur õueala ning mänguväljak.
Lasteaiahoone valmis 1980.aastal ning kandis esialgselt nimetust Laekvere Lastepäevakodu. 1999.aastal sai Lastepäevakodust Laekvere Lasteaed Rüblik.
Alates 01.09.2016 liideti lasteaed Laekvere põhikooli ja Muuga põhikooliga ühtseks asutuseks Muuga-Laekvere Kool. Lasteaed on 2-rühmaline:
„Mõmmikud“ rühm ja „Rüblikud“ rühm. Alates septembrist 2018 on taas avatud kõige väiksematele mängurühm.
Lasteaed pakub koolieast noorematele lastele hoidu ja alushariduse omandamist. Lasteaia mänguväljak võimaldab igal lapsel leida tegevust. 

Avalduste blanketid ja lasteaia töötamine eriolukorras on real  "Dokumendid"

 Muuga- Laekvere  Kooli lasteaed "Rüblik"

   Kooli üld e-mail:See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
   Aadress: Laekvere 46501
                Salutaguse tee 6
                Lääne-Viru maakond
                Vinni vald

   Telefon: direktor 3295281
                e-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
           Direktori vastuvõtt tööpäeviti eelnevalt kokkulepitud ajal  

        https://www.eliis.ee/

"Rüblikud" rühm

Tel: 3222388
e-mail  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

"Mõmmikud" rühm

Tel: 3222389
e-mail   See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

"Tibud" rühm

Tel: 3222382
e-mail    See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

AVATUD 8.00- 17.00

 

Eripedagoog-logopeed on majas teisipäeviti ja reedeti.  

Lasteaed avatud tööpäevadel 7.00-18.00